Добре дошъл в Лос Анджелис! Тук ще намериш приятели, забавления и много голяма доза Роул Плей! Всичко тук е като реално! Ходи на плаж. бъди звезда, купи си къща и кола, участвай в световно известни награди като Teen Choice Awrds или MTV Music Video Awards! А за да се присъединиш трябва да направиш само едно 2-минутно действие: Да натиснеш Sign up и да попълниш съответните поленца. След като го направиш... истинското парти започва!

П.П. Не можеш да виждаш всички теми когато не си регистриран!

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошъл в Лос Анджелис! Тук ще намериш приятели, забавления и много голяма доза Роул Плей! Всичко тук е като реално! Ходи на плаж. бъди звезда, купи си къща и кола, участвай в световно известни награди като Teen Choice Awrds или MTV Music Video Awards! А за да се присъединиш трябва да направиш само едно 2-минутно действие: Да натиснеш Sign up и да попълниш съответните поленца. След като го направиш... истинското парти започва!

П.П. Не можеш да виждаш всички теми когато не си регистриран!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Забравих си паролата!



Прогноза за времето!

Днес е голяма жега. По добре не излизайте между 13:00 и 16:00 защото ще се изпечете! Температурата е 37 градуса, а температурата на океанската вода е 39 градуса! Разбира се някой от вас може да решат да се излегнат на плажа да хванат тен или да се покъпят в свежото море!

Latest topics
» Британи
Къщата на Ная. - Page 2 EmptyНед Сеп 11, 2011 5:18 pm by Tim Clermon

» Къщата на Наталия Мичъл
Къщата на Ная. - Page 2 EmptyЧет Сеп 08, 2011 11:52 am by Наталия Мичъл

» Елизабет Харисън
Къщата на Ная. - Page 2 EmptyВто Сеп 06, 2011 12:23 pm by Tim Clermon

» Получете професия! /За възрастни/
Къщата на Ная. - Page 2 EmptyВто Сеп 06, 2011 12:11 pm by Елизабет Харисън

» Effy Stonem.
Къщата на Ная. - Page 2 EmptyПон Сеп 05, 2011 10:57 am by Tim Clermon

» Получете членство в клуб! /За ученици/
Къщата на Ная. - Page 2 EmptyНед Сеп 04, 2011 6:29 pm by Estela Gamboa

» Естела Гамбоа
Къщата на Ная. - Page 2 EmptyНед Сеп 04, 2011 5:32 pm by Tim Clermon

» Виктория Алисън Блек
Къщата на Ная. - Page 2 EmptyСъб Сеп 03, 2011 10:20 am by Tim Clermon

» Алис Джеймс Гуанохил
Къщата на Ная. - Page 2 EmptyПет Сеп 02, 2011 7:16 pm by Алис Гуанохил


You are not connected. Please login or register

Къщата на Ная.

4 posters

Иди на страница : Previous  1, 2

Go down  Съобщение [Страница 2 от 2]

26Къщата на Ная. - Page 2 Empty Re: Къщата на Ная. Пон Авг 29, 2011 12:56 pm

Ная Бейкър

Ная Бейкър
A Shining Star!
A Shining Star!

Изгледах я! Прегърнахме се и й казах:
-Ти си ми сестра, може да е болезнено, но ще ти кжа всичко!
Очите ми се насълзиха .. и започнах разказа си.
-Бях на 1, когато се запознах с едно момче .. станахме най-добри приятели, въпреки, че аз много го харесвах. Приятелството ни вървеше стархотно - споделяхме си всичко .. Бяхме най-добри приятели докато един ден, когато бях на 15 не ме заведе в една гора .. и ме изнасили .. Джоузеф е негов син.
Погледнах я с насълзени очи .. не обичах да си спомням това преживяване, но тя ми беше сестра, а и рано или късно щеше да разбере ..
-Да, красива е! За жалост прилича много на баща си ..

27Къщата на Ная. - Page 2 Empty Re: Къщата на Ная. Пон Авг 29, 2011 1:09 pm

Nikki Clermon

Nikki Clermon
Still learning ...
Still learning ...

Прегърнах я,радвах се че все пак го е запазила,детето бе напълно невинно.
- Важното е че имате един друг,а лошите спомени няма да болят толкова с времето. - промълвих,докато все още я прегръщах. - Всичко ще е наред ще видиш. - усмихнах се леко и я пуснах.
- А й според мен прилича повече на теб.. има доста твои черти.. със сигурност го възпитаваш много добре,тъй че няма да е като баща му. - хванах леко ръката й и се усмихнах окуражаващо. Беше страшно мил и земен човек,а това ми харесваше.
- Примерно аз няма да мога да имам деца,много трудно би станало,за това се радавай че го имаш.

28Къщата на Ная. - Page 2 Empty Re: Къщата на Ная. Пон Авг 29, 2011 1:35 pm

Ная Бейкър

Ная Бейкър
A Shining Star!
A Shining Star!

Радвах се, че я намерих! Сега имаше човек, на когото не се страхувах да споделя всичко!
-Благодаря.. Благодаря за подкрепата, но .. баща му .. Ужасен човек е! Инсценира смъртта си, за да не се грижиза нас със Джо, а сега само аз знам, че всъщност е жив .. постоянно ми се обажда и вече не знам какво да правя .. Пълен психически тормоз!
Не можах да повярвам, че тя не може да има деца! Сигурно е било ужасно, когато е разбрала ..
-Оо .. господи! Защо? Какво е станало?

29Къщата на Ная. - Page 2 Empty Re: Къщата на Ная. Пон Авг 29, 2011 5:11 pm

Nikki Clermon

Nikki Clermon
Still learning ...
Still learning ...

Спомняйки си за онази катастрофа ми се искаше да избягам далеч,далеч от себе си. Усмихнах се леко :
- Когато бях на 15,преди две години преживях тежка катастрофа заедно с леля ми,тазът ми бе счупен и бе наранил много матката.. казаха ми че едва ли ще мога да имам деца.. - промълвих с възможно най-спокоен тон. Усетих как една сълза се стича по бузата ми,но бързо я изтрих все едно никога не се е стичала. Усмихнах се отново.
- Такава ми е съдбата,приех го. - засмях се. - И мисля че трябва да кажеш на полицията за този психопат,не бива да те оставяш така.. Бог знае какво може да направи на теб или на малкия.. - бях наистина притеснена за тях.

30Къщата на Ная. - Page 2 Empty Re: Къщата на Ная. Пон Авг 29, 2011 5:36 pm

Ная Бейкър

Ная Бейкър
A Shining Star!
A Shining Star!

Изслушах историята й и се натъжих .. Стана ми гадно, защото всеки ден трябваше да гледа Джо и да си спомня за това, че не може да има деца. Отидох до нея и я прегърнах силно:
-Миличката! Много съжалявам! Но винаги можеш да си осиновиш!
Когато чух предложението й да кажа на полицията й казах:
-И какво да им кажа? Че човекът, който се твърди, че е загинал при самолетна катастрофа всъщност е жив и ме тормози по телефона? Кой ще ми повярва - аз съм единствената, която знае ..

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 2]

Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите