Добре дошъл в Лос Анджелис! Тук ще намериш приятели, забавления и много голяма доза Роул Плей! Всичко тук е като реално! Ходи на плаж. бъди звезда, купи си къща и кола, участвай в световно известни награди като Teen Choice Awrds или MTV Music Video Awards! А за да се присъединиш трябва да направиш само едно 2-минутно действие: Да натиснеш Sign up и да попълниш съответните поленца. След като го направиш... истинското парти започва!

П.П. Не можеш да виждаш всички теми когато не си регистриран!

Забравих си паролата!

Прогноза за времето!

Днес е голяма жега. По добре не излизайте между 13:00 и 16:00 защото ще се изпечете! Температурата е 37 градуса, а температурата на океанската вода е 39 градуса! Разбира се някой от вас може да решат да се излегнат на плажа да хванат тен или да се покъпят в свежото море!

Latest topics
» Британи
Нед Сеп 11, 2011 5:18 pm by Tim Clermon

» Къщата на Наталия Мичъл
Чет Сеп 08, 2011 11:52 am by Наталия Мичъл

» Елизабет Харисън
Вто Сеп 06, 2011 12:23 pm by Tim Clermon

» Получете професия! /За възрастни/
Вто Сеп 06, 2011 12:11 pm by Елизабет Харисън

» Effy Stonem.
Пон Сеп 05, 2011 10:57 am by Tim Clermon

» Получете членство в клуб! /За ученици/
Нед Сеп 04, 2011 6:29 pm by Estela Gamboa

» Естела Гамбоа
Нед Сеп 04, 2011 5:32 pm by Tim Clermon

» Виктория Алисън Блек
Съб Сеп 03, 2011 10:20 am by Tim Clermon

» Алис Джеймс Гуанохил
Пет Сеп 02, 2011 7:16 pm by Алис Гуанохил

You are not connected. Please login or register

Къщата на Ная.

Иди на страница : Previous  1, 2

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 2 от 2]

26 Re: Къщата на Ная. on Пон Авг 29, 2011 12:56 pm

Ная Бейкър

A Shining Star!
A Shining Star!
Изгледах я! Прегърнахме се и й казах:
-Ти си ми сестра, може да е болезнено, но ще ти кжа всичко!
Очите ми се насълзиха .. и започнах разказа си.
-Бях на 1, когато се запознах с едно момче .. станахме най-добри приятели, въпреки, че аз много го харесвах. Приятелството ни вървеше стархотно - споделяхме си всичко .. Бяхме най-добри приятели докато един ден, когато бях на 15 не ме заведе в една гора .. и ме изнасили .. Джоузеф е негов син.
Погледнах я с насълзени очи .. не обичах да си спомням това преживяване, но тя ми беше сестра, а и рано или късно щеше да разбере ..
-Да, красива е! За жалост прилича много на баща си ..

27 Re: Къщата на Ная. on Пон Авг 29, 2011 1:09 pm

Nikki Clermon

Still learning ...
Still learning ...
Прегърнах я,радвах се че все пак го е запазила,детето бе напълно невинно.
- Важното е че имате един друг,а лошите спомени няма да болят толкова с времето. - промълвих,докато все още я прегръщах. - Всичко ще е наред ще видиш. - усмихнах се леко и я пуснах.
- А й според мен прилича повече на теб.. има доста твои черти.. със сигурност го възпитаваш много добре,тъй че няма да е като баща му. - хванах леко ръката й и се усмихнах окуражаващо. Беше страшно мил и земен човек,а това ми харесваше.
- Примерно аз няма да мога да имам деца,много трудно би станало,за това се радавай че го имаш.

28 Re: Къщата на Ная. on Пон Авг 29, 2011 1:35 pm

Ная Бейкър

A Shining Star!
A Shining Star!
Радвах се, че я намерих! Сега имаше човек, на когото не се страхувах да споделя всичко!
-Благодаря.. Благодаря за подкрепата, но .. баща му .. Ужасен човек е! Инсценира смъртта си, за да не се грижиза нас със Джо, а сега само аз знам, че всъщност е жив .. постоянно ми се обажда и вече не знам какво да правя .. Пълен психически тормоз!
Не можах да повярвам, че тя не може да има деца! Сигурно е било ужасно, когато е разбрала ..
-Оо .. господи! Защо? Какво е станало?

29 Re: Къщата на Ная. on Пон Авг 29, 2011 5:11 pm

Nikki Clermon

Still learning ...
Still learning ...
Спомняйки си за онази катастрофа ми се искаше да избягам далеч,далеч от себе си. Усмихнах се леко :
- Когато бях на 15,преди две години преживях тежка катастрофа заедно с леля ми,тазът ми бе счупен и бе наранил много матката.. казаха ми че едва ли ще мога да имам деца.. - промълвих с възможно най-спокоен тон. Усетих как една сълза се стича по бузата ми,но бързо я изтрих все едно никога не се е стичала. Усмихнах се отново.
- Такава ми е съдбата,приех го. - засмях се. - И мисля че трябва да кажеш на полицията за този психопат,не бива да те оставяш така.. Бог знае какво може да направи на теб или на малкия.. - бях наистина притеснена за тях.

30 Re: Къщата на Ная. on Пон Авг 29, 2011 5:36 pm

Ная Бейкър

A Shining Star!
A Shining Star!
Изслушах историята й и се натъжих .. Стана ми гадно, защото всеки ден трябваше да гледа Джо и да си спомня за това, че не може да има деца. Отидох до нея и я прегърнах силно:
-Миличката! Много съжалявам! Но винаги можеш да си осиновиш!
Когато чух предложението й да кажа на полицията й казах:
-И какво да им кажа? Че човекът, който се твърди, че е загинал при самолетна катастрофа всъщност е жив и ме тормози по телефона? Кой ще ми повярва - аз съм единствената, която знае ..

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 2]

Иди на страница : Previous  1, 2