Добре дошъл в Лос Анджелис! Тук ще намериш приятели, забавления и много голяма доза Роул Плей! Всичко тук е като реално! Ходи на плаж. бъди звезда, купи си къща и кола, участвай в световно известни награди като Teen Choice Awrds или MTV Music Video Awards! А за да се присъединиш трябва да направиш само едно 2-минутно действие: Да натиснеш Sign up и да попълниш съответните поленца. След като го направиш... истинското парти започва!

П.П. Не можеш да виждаш всички теми когато не си регистриран!

Забравих си паролата!

Прогноза за времето!

Днес е голяма жега. По добре не излизайте между 13:00 и 16:00 защото ще се изпечете! Температурата е 37 градуса, а температурата на океанската вода е 39 градуса! Разбира се някой от вас може да решат да се излегнат на плажа да хванат тен или да се покъпят в свежото море!

Latest topics
» Британи
Нед Сеп 11, 2011 5:18 pm by Tim Clermon

» Къщата на Наталия Мичъл
Чет Сеп 08, 2011 11:52 am by Наталия Мичъл

» Елизабет Харисън
Вто Сеп 06, 2011 12:23 pm by Tim Clermon

» Получете професия! /За възрастни/
Вто Сеп 06, 2011 12:11 pm by Елизабет Харисън

» Effy Stonem.
Пон Сеп 05, 2011 10:57 am by Tim Clermon

» Получете членство в клуб! /За ученици/
Нед Сеп 04, 2011 6:29 pm by Estela Gamboa

» Естела Гамбоа
Нед Сеп 04, 2011 5:32 pm by Tim Clermon

» Виктория Алисън Блек
Съб Сеп 03, 2011 10:20 am by Tim Clermon

» Алис Джеймс Гуанохил
Пет Сеп 02, 2011 7:16 pm by Алис Гуанохил

You are not connected. Please login or register

Къщата на Ная.

Иди на страница : 1, 2  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 1 от 2]

1 Къщата на Ная. on Съб Авг 27, 2011 5:21 pm

Ная Бейкър

A Shining Star!
A Shining Star!
Къщата отпред:

Спалня:

Спалня 2:

Детска стая:

Кухня:

Трапезария:

Всекидневна:

Баня:

2 Re: Къщата на Ная. on Съб Авг 27, 2011 6:06 pm

Ная Бейкър

A Shining Star!
A Shining Star!
Седях в хола, гледах телевизия и си се кефех на договора. Мислех си как може да съм такава късметлийка! Имах големи амбиции и бях сигурна, че някой ден ще постигна нещо голямо .. На вратата се звънна и изтичах да отворя!

3 Re: Къщата на Ная. on Съб Авг 27, 2011 6:11 pm

Sally Clermon

Moderator!
Moderator!
Дам,преместих се.В квартала имаше само няколко къщи в които да живее някой.Мда.Забавно.Топ модела трябва да се прави на добричка?!Това не ми харесваше.Е,поне да се запозная с някой.Започвам със съседката с която деляхме една ограда.С няколко крачки стигнах до звънеца,шумът от токчетата ми отекваше в тихината която се чуваше.Звъннах и зачаках някой да излезе или пък да получа изобщо знак ,че вътре живее някой.Това ми напомни на един филм в който участвах като себе си.Ох,утре имах среща с новия си мениджър.
Отвори се.О,познавах я от някъде.
-Здравей..
В кой ли филм участваше?!
-Аз съм Сали новата ви съседка..
Казах аз и с един жест показах към къщата си.Страхотната къща!

She don’t want love she just wanna touch
She’s a greedy girl to never get enough
She don’t wanna love she just wanna touch
Got all the moves that make you get it up

She’s a dirty dirty dancer dirty dirty dancer,
Never ever lonely
She’s a dirty dirty dancer, dirty dirty dancer
You’ll never be her only
http://www.facebook.com/profile.php?id=100000949185054

4 Re: Къщата на Ная. on Съб Авг 27, 2011 6:14 pm

Ная Бейкър

A Shining Star!
A Shining Star!
Когато отворих видях едно момиче .. не я познавах .. Но изглеждаше богата. Високи токчета, модни дрешки .. Исках да се запозная с нея!
-Здравей! Приятно ми е! Аз съм Ная. Влез ..

Поканих я да влезе, а токчетата й тракаха по пода .. не исках да събуди малкия .. но какво можех да направя.

5 Re: Къщата на Ная. on Съб Авг 27, 2011 6:20 pm

Sally Clermon

Moderator!
Moderator!
Момичето ме покани.Аз влязох вътре , токчетата ми вдигаха страшен шум.Но нямаше избор.Тя погледна към дивана и седнахме.
-Е, защо си ми позната ?!
Попитах рязко аз и се засмях.Наистина не бях задавала толкова бързо въпрос,е освен когато съм мъртво пияна.Това е друга тема.Забелязах ,че има доста играчки , а и без малко да седна на едно плюшено мече.
-Тук детенце ли има?
Следващия въпрос се изплъзна от устните ми,но с лек и мелодичен глас.Непознат за старата Сали ,променях ли се?!

Never ever lonely
You’ll never be her only

6 Re: Къщата на Ная. on Съб Авг 27, 2011 6:25 pm

Tim Clermon

The Boss!
The Boss!
Сали, не може да оцветяваш и уголемяваш текста!

http://larpg.bulgarianforum.net

7 Re: Къщата на Ная. on Съб Авг 27, 2011 6:29 pm

Ная Бейкър

A Shining Star!
A Shining Star!
Седнахме на дивана .. изглеждаше ми пряма и нямах търпение да разбера повече за нея, но преди да кажа нещо тя изстреля първия въпрос .. попита ме защо съм й била толкова позната.
-Амии .. хъх .. не знам. Участвала съм в няколко малки реклами .. иии освен, ако не си от Тексас - няма откъде другаде.
усмихнах й се приятелски, а когато седна на дивана седна върху мечето на Джоузеф и ме попита дали има дете в къщата .. не обичах да ми задават такива въпроси .. Миналото ми не беше много розово и бившият ми най-добръ приятел го направи още по-сиво .. но тряваше да отговоря нещо:
-Ъъ .. да. Имам син на 5 годинки.

8 Re: Къщата на Ная. on Съб Авг 27, 2011 6:53 pm

Sally Clermon

Moderator!
Moderator!
Уоу,дете.Не обичах децата,не ги харесвах.Не знам защо,просто ми бяха антипатични.
-Ами ,да сигурно е от реклама..
Казах аз и кимнах с глава като пренебрегнах темата "Дете" .Направо заглавието беше "Внимание опастност!".Лошо бе ,че те ме обичаха.Децата ме харесваха , а аз тях не.
Пак мислите ми се объркаха.
-Е, квартала хубав ли е ?!
Попитах аз ,е въпросът беше къде е най-близкия бар,но щом беше майка как да я питам?!
-Добре де ,има ли хубав бар наблизо ..
Засмях се.

Never ever lonely
You’ll never be her only

9 Re: Къщата на Ная. on Съб Авг 27, 2011 6:58 pm

Ная Бейкър

A Shining Star!
A Shining Star!
Стори ми се нервна .. сякаш не харесваше децата .. имах някакво предчувствие. Усмихнах й се сякаш не съм забелязала.
-Амии .. и аз съм нова .. дойдох преди няколко дена и ..
Разговора ни беше прекъснат от Джоузеф .. Сигурно беше чул токовете й.
-Мамо ..
Говореше сънливо .. нали досега беше спал.
-Да, Джо?
-Кой е това?
Сали ми изглеждаше приятна .. исках да я запозная с Джоусеф, за да видя наистина какво мисли за децата и дали наистина можем да сме приятелки.

10 Re: Къщата на Ная. on Съб Авг 27, 2011 7:07 pm

Sally Clermon

Moderator!
Moderator!
Добре ,че съм актриса !Първата ми мисъл като видях момченцето.Ох!Усмивка-готово,приятен глас-готово.
-Здравей сладурче ..
Казах аз ухилена до уши.
-Аз съм Сали ,новата ви съседка ..
Допълних като се представих.
-А ти как се казваш ?
Попитах като едва издържах толкова ухилена и то пред малко детенце.

Never ever lonely
You’ll never be her only

11 Re: Къщата на Ная. on Съб Авг 27, 2011 7:13 pm

Ная Бейкър

A Shining Star!
A Shining Star!
Джо сякаш се радваше да се запознае с накой нов. Нямаше много деца, които да искат да си играят с него ..
-Аз съм Джоузеф
Толкова сладко се усмихна .. за жалост ми напомняше на някого .. някого, когото исках да забравя!
-Хей, Джо! Хайде, качвай се горе да си починеш .. ако искаш си пусни телевизия ..
-Добре .. о не ми се спи ..
-Гледай телевизия .. аз искам да си поговоря със Сали.
Сигурна съм, че изглеждах супер идиотски като се има впредвид, че от няколко дена насам мислех само и единствено за най-ужасния ден в живота ми .. Сигурно и Сали го е забелязала ..

12 Re: Къщата на Ная. on Съб Авг 27, 2011 7:23 pm

Sally Clermon

Moderator!
Moderator!
-Чао ..
Казах аз докато той се качваше по стълбите и му направих жеста за "чао".Обърнах се към момичето.
-Е,какво е забавонто тук?
Попитах аз.Определено ми е интересно кое е забавно за актриса майка.Моля те Боже,моля те,не искам да съм майка скоро!
Мислено се засмях.Просто не беше за егоист като мен, а то имаше ли по-голям от мен.
-Много сладко хлапе ..
Казах аз ,просто ми бе трудно да сваля усмивката.

Never ever lonely
You’ll never be her only

13 Re: Къщата на Ная. on Съб Авг 27, 2011 7:29 pm

Ная Бейкър

A Shining Star!
A Shining Star!
Изгледах я озадъчено .. Забавно ??
-Ъмм .. Забавно? В кое?
Знам, че Джо беше сладък - нали баща му беше такъв! Въпреки, че ми беше най-добър приятел тайно си го харесвах, нооо .. това не му даваше право да ми причинява това, което ми причини! Поне сега е мъртъв .. или поне всички така мислят.
-Да, сладък е! Много го обичам! Но .. се тревожа, че ням приятели ..
Изгледах я и казах:
-По това, което виждам - май не харесваш много децата?

14 Re: Къщата на Ная. on Съб Авг 27, 2011 7:37 pm

Sally Clermon

Moderator!
Moderator!
-Не ме мразии ..
Казах след като ме разкри.
-Просто не ги харесвам ..
Казах аз и леко повдигнах рамене.Това си бе истина.
-И да забавоно,има ли нещо забавно за правене ..
Попитах и направих муцунка със устни и веднага ми изкочи."Покажи ми сладка муцунка и ще има вътре и вънка.." .Да.
Мислите ми отново се объркаха.Стига,днес нищо не съм пила!

Never ever lonely
You’ll never be her only

15 Re: Къщата на Ная. on Съб Авг 27, 2011 7:40 pm

Ная Бейкър

A Shining Star!
A Shining Star!
-Няма за какво да те мразя.
Усмихнах й се приятелски. Не знам защо и по каква причина, но страшно много исках да съм приятелка с тов момиче ..
-Когато разбрах, че ще имам Джоузеф и аз не бях въудушевена .. но като се роди го заобичах ..
Ах .. пак се сетих! Най-лошият ми спомен започваше да изплува .. сякаш .. имах предчувствие, че човека, когото мразех всъщност не е мъртъв .. може би, защото ЗНАЕХ, че всъщност не е мъртъв
-Едва ли ти се слуша историята ми ..
Усмихнах се.

16 Re: Къщата на Ная. on Съб Авг 27, 2011 7:50 pm

Sally Clermon

Moderator!
Moderator!
-Аз се надявам ,да не разбера ,че изобщо ще имам !
Казах аз и кимнах .
-О, не ме разбирай погрешно ,фенкъ съм на създаването амаа .. ако може да няма никакъв резултат..
Засмях се .
-О ,история!Искам да чуя!
Казах аз с развълнуван глас и се обърнах към нея като се настаних по турски.

Never ever lonely
You’ll never be her only

17 Re: Къщата на Ная. on Съб Авг 27, 2011 7:56 pm

Ная Бейкър

A Shining Star!
A Shining Star!
Като по чудо шегите на тази мацка ме разсеяха .. засмях се много яко!
-Хах .. разбирам те! Нооо .. още не знам какво е да го правиш за удоволствие .. Виж, ще ти кажа, защото ми изгледаш свястна! Но моооооля те, мооооооля те - обещай да не казваш за това! Ще ми съсипе кариерата!
Изгледах я .. и започнах историята:
-Когатоо .. бях на 13 се запознах с едно момче, по което страшно си паднах и много го харесвах, ноо .. станахме само най-добри приятели, защото той каза, че не ме харесва и .. приятелството ни се развиваше страхотно - споделях му всичко, смеехме се заедно, но аз още го харесвах .. един ден решихме да се разходим из гората .. ии .. той ме изнасили .. Джоузеф е резултатът.

П.П. Е, кажи - нямам ли страхотно въображение! :Търкалям се на пода:

Джаксън: Уау! Хихихи! Хихихи!

18 Re: Къщата на Ная. on Съб Авг 27, 2011 8:00 pm

Sally Clermon

Moderator!
Moderator!
-Оууу...
Дълго и продължително се чу от мен.
-Съжалявам ..
Тъжната физиономия се появи на лицето ми и този път не бе фалшива.
-Ъ,поне имаш Джо..
Казах аз и се усмихнах,тя наистина го обичаше така ,че...

ПП. Страхотно въображение !! хд

Never ever lonely
You’ll never be her only

19 Re: Къщата на Ная. on Нед Авг 28, 2011 5:31 pm

Nikki Clermon

Still learning ...
Still learning ...
Беше ми интересно да чуя историята й,както и тази на баща ни. Предложих й да се качим в моя джип,които ми бе подарък от леля,едва ли едно 27 годишно момиче ще си позволи някога Кадилак със свой пари. Карах с бързи скорости,докато тя ме упътваше. Живееше в същия квартал в които и аз,по-натам бе и къщата на леля. Паркирах джипа си,тя ме покани вътре,а аз не отказах,все пак имаше много да си говорим. Седнахме във всекидневната,кръстосах крака и се усмихнах.
- Родена съм в Канарските острови,едни хора ме бяха осиновили,когато бях малка се научих да плувам,както и да свиря на китара,а когато те си родиха свое дете ме изпратиха при тази така наречена леля,вече не им бях интересна. - усмихнах се леко,като че ли не беше кой знае какво,но за мен вече не беше.
- Ти си наред. - казах със спокоен тон.

20 Re: Къщата на Ная. on Нед Авг 28, 2011 5:40 pm

Ная Бейкър

A Shining Star!
A Shining Star!
Качихме се в джипа й. Беше невероятен! Едва ли някога щях да успея да си купя такъв, но надеждата умира последна! Напътсвах я накъде да кара и когато пристигнахме се настанхме във всекидневната. Предложих й кафе, защото имахме много за разказване. Изслушах историята й със голям интерес, въпреки, че съм сигурна, че реално не й било много интересно да се мести така.
-О .. това е гадно. Отвротително е "да им омръзне" .. поне те е осиновила жена, която се е грижела за теб!
Усмихнах й се и реших да й разкажа за баща ни .. моята история едва ли щеше да й бъде интересна, имайки се впредвид всичките неща, които ми се бяха случили, но рано или късно тя щеше да разбере, че имам син.
-Баща ни .. беше невероятен човек! Подкрепяше ме във всичко и винаги ме защитаваше. Каза ми за теб преди да умре .. каза, че е било одавна и много пъти се е опитвал да те намери, но майка ти е избягала ..

21 Re: Къщата на Ная. on Нед Авг 28, 2011 6:41 pm

Nikki Clermon

Still learning ...
Still learning ...
Къщата й наистина ми харесваше,имаше снимки навсякъде по рафтовете. Чудех се как ли е изглеждал татко,започнах да търся негова снимка,щях ли да го позная? Едва ли. Имаше прекалено много снимки,а вниманието ми бе насочено единствено към ново-откритата ми сестра. Дали тя приличаше на него? Очите ми се бяха впили в нея,мислите ми се опитваха да се съсредоточат върху думите й,но бях прекалено объркана и развълнувана. Тя ми разказа за татко,точно както си го представях.
- Не познавам и майка си.. - промълвих - оставила ме е на Островите от където са ме осиновили.. тъй че едва ли някога е щял а ме намери. - допълних с леко тъжен тон. По стъпалата се чуха малки стъпки,а след това едно малко момченце слезе по стълбите и гушна Ная,погледнах я леко объркано.

22 Re: Къщата на Ная. on Нед Авг 28, 2011 6:49 pm

Ная Бейкър

A Shining Star!
A Shining Star!
Докато й разказвах я гледах с огромен интерес. Вниманието й беше насочено към снимките ми .. Сигурно търсеше татко, но аз нямах много негови снимки, за което съжалявах след смъртта му ..
-Много съжалявам! Ноо .. той постоянно пътуваше .. казваше, че е по работа, но съм сигурна, че те е търсил.
В този момент чух Джо да слиза по стълбите .. дойде при мен и ме прегърна, а аз видях объркания поглед на Ники.
-Ники, това е синът ми, Джоузеф .. после ще ти разкажа, ако искаш.
-Мамо .. кой е това?
-О, миличък, това е Ники .. тяя .. тя ще живее тук, защото е нова като нас в града, но си няма дом.

23 Re: Къщата на Ная. on Пон Авг 29, 2011 12:27 pm

Nikki Clermon

Still learning ...
Still learning ...
Усмихнах се леко и помахах на момчето,то ми се усмихна срамежливо. Имах и племенник. Приличаше на нея,беше доста сладък,но се чудех как се е решила да има дете след като е толкова млада. Жалко че аз никога нямаше да си имам подобно съкровище.
- Здравей Джо.. - поздравих го с весел тон,а той се засмя и се сгуши в нея. - Красиви сте двамата.. - намигнах й и се облегнах назад на дивана,загледана в тях.
- Можеш да ми разкажеш когато поискаш.. - отвърнах по-късно. Мислите ми вече бяха далеч,не бяха насочени към татко или нещо по-болезнено. Сестра ми си имаше дете,не бе напълно сама.

24 Re: Къщата на Ная. on Пон Авг 29, 2011 12:34 pm

Ная Бейкър

A Shining Star!
A Shining Star!
Усмихнах се, а тя ми каза, че сме красиви заедно ..
-Благодаря, Ники! Хей, Джоузеф, защо не се качиш горе .. ще дойда по-късно при теб!
Имах й доверие - все пак ми беше сестра! Исках да й споделя всичко .. Въпреки болезнените спомени се надявах да намеря някого, който да не ме съжелява след като му разкажа историята си.
-Амии .. историята е доста .. гадна! Но ако искаш мога да ти кажа ..
Усмихнах се и се облегнах на дивана, пиейки кафето си.

25 Re: Къщата на Ная. on Пон Авг 29, 2011 12:43 pm

Nikki Clermon

Still learning ...
Still learning ...
Сгуших се в себе си и се загледах в нея,бе ми интересно да разбера всичко,нали все пак бяхме сестри. Нямаше да й споделя все още че не мога да имам деца,или че има такава възможност,не го бях споделяла с никого. Очите ми блестяха с някакво особено любопитство.
- Ако е прекалено болезнено,недей - промълвих,а след това се усмихнах лекичко. Приближих се и я прегърнах леко,а след това отново седнах на мястото си.
- Наистина,синът ти е много красив.. радвам се че си имаш някого! - допълних малко след това. Нямаше нищо по хубаво от едно малко ангелче.

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 2]

Иди на страница : 1, 2  Next