Добре дошъл в Лос Анджелис! Тук ще намериш приятели, забавления и много голяма доза Роул Плей! Всичко тук е като реално! Ходи на плаж. бъди звезда, купи си къща и кола, участвай в световно известни награди като Teen Choice Awrds или MTV Music Video Awards! А за да се присъединиш трябва да направиш само едно 2-минутно действие: Да натиснеш Sign up и да попълниш съответните поленца. След като го направиш... истинското парти започва!

П.П. Не можеш да виждаш всички теми когато не си регистриран!

Забравих си паролата!

Прогноза за времето!

Днес е голяма жега. По добре не излизайте между 13:00 и 16:00 защото ще се изпечете! Температурата е 37 градуса, а температурата на океанската вода е 39 градуса! Разбира се някой от вас може да решат да се излегнат на плажа да хванат тен или да се покъпят в свежото море!

Latest topics
» Британи
Нед Сеп 11, 2011 5:18 pm by Tim Clermon

» Къщата на Наталия Мичъл
Чет Сеп 08, 2011 11:52 am by Наталия Мичъл

» Елизабет Харисън
Вто Сеп 06, 2011 12:23 pm by Tim Clermon

» Получете професия! /За възрастни/
Вто Сеп 06, 2011 12:11 pm by Елизабет Харисън

» Effy Stonem.
Пон Сеп 05, 2011 10:57 am by Tim Clermon

» Получете членство в клуб! /За ученици/
Нед Сеп 04, 2011 6:29 pm by Estela Gamboa

» Естела Гамбоа
Нед Сеп 04, 2011 5:32 pm by Tim Clermon

» Виктория Алисън Блек
Съб Сеп 03, 2011 10:20 am by Tim Clermon

» Алис Джеймс Гуанохил
Пет Сеп 02, 2011 7:16 pm by Алис Гуанохил

You are not connected. Please login or register

Къщата на Джак!

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1 Къщата на Джак! on Чет Авг 25, 2011 8:41 am

Tim Clermon

The Boss!
The Boss!
Къщатата:

Басейн:

Стаята ми:

Мини кафене отвън пред езерото xD :

Кухня:

http://larpg.bulgarianforum.net

2 Re: Къщата на Джак! on Съб Авг 27, 2011 4:34 pm

Ная Бейкър

A Shining Star!
A Shining Star!
Ная почука на вратата, огреждайки облика на къщата .. никога не си е мислела, че къщите, които виждаше по филмите съществуваха и на живо, и че тя щеше да има възможност да види такава. Вратата отвори една пълна жена, ниска, с къдрава коса.
-Да Ви помогна с нещо, госпожо?
-Даа .. търся Джаксън. Тук ли е?
Прислужницата я огледа от главата до петите и й каза:
-Ще му кажа, че го търсите. Изчакайте.

3 Re: Къщата на Джак! on Съб Авг 27, 2011 4:45 pm

Tim Clermon

The Boss!
The Boss!
Седях и си четях вестника докато изведнъж не се звънна на вратата. Запътих се към нея но прислужницата ме изпревари и от там започа да се говори. Изведнъж прислужницата се обърна към мен и ми каза информацията. Казах и да си тръгне и после отидох пред вратата.
- Здравейте госпожо. Какво ще желаете? Аз съм Джаксън Уолтън! Приятно ми е. - подадох ръката си и зачаках действие.

4 Re: Къщата на Джак! on Съб Авг 27, 2011 4:53 pm

Ная Бейкър

A Shining Star!
A Shining Star!
Изчаках докато прислужницата извика Джаксън и продължавах да оглеждам имението - беше доста голямо и погледът ми се губеше навсякъде .. Чух стъпки и видях, че Джаксън се приближаваше. Нямах търпение да го видя .. Бях му голяма фенка, а и имах огромна молба към него.
-Здравейте! Казвам се Ная Бейкър. Голяма фенка съм ви! Имам огромна молба към вас!

5 Re: Къщата на Джак! on Съб Авг 27, 2011 5:05 pm

Tim Clermon

The Boss!
The Boss!
Усмихнах се и казах:
- Радвам се! Кажете какво има - казах и се отместих зада влезне момичето.
Седнах на дивана и отпих отново от кафето си:
- Слушам!

6 Re: Къщата на Джак! on Съб Авг 27, 2011 5:11 pm

Ная Бейкър

A Shining Star!
A Shining Star!
Благодарих му, за това, че ме прие и го изгледах нервно. Толкова го харесвах .. не само като актьор и бях притеснена ..
-Благодаря Ви! Знам, че това, за което ще ви помоля е супер нахално, но .. нямам избор! Исках да ви попитам дали има възможност да ми помогнете с кариерата на актриса ... наскоро се нанесох в Лонг Бийч със семейството си и съм участвала само в няколко маловажни реклами .. Дойдох да ви помоля за няколко насоки в света на шоубизнеса ..

7 Re: Къщата на Джак! on Съб Авг 27, 2011 5:14 pm

Tim Clermon

The Boss!
The Boss!
Изслушах внимателното въпроса й и оставих кафето настрана. Станах и взех някакви документи. Написах няколко неща, подписах се и го дадох на момичето:
- Това са документи за записване в Warner Bros! Отиди там и се запиши за бъдещите проекти! - усихнах се и се облегнах на дивана.

П.П. Отиди в темата "Warner Bros" И се запиши в темата "Записване за бъдещи проекти"

8 Re: Къщата на Джак! on Съб Авг 27, 2011 5:19 pm

Ная Бейкър

A Shining Star!
A Shining Star!
Не можех да повярвам! Толкова бях щастлива! Не знаех как мога да му се отблагодаря ..
-Господи! Благодаря много! Благодаря! Не знам какво да кажа!
Тръгнах да ставам, но спрях!
-Хей! Знам, че сте зает, ноо .. дали някой път бихте искали да излезем на кафе??
Беше ми идол и бях влюбена в него още откакто започна кариерата си.

П.П. Благодаря. Усмихване!:

9 Re: Къщата на Джак! on Съб Авг 27, 2011 5:21 pm

Tim Clermon

The Boss!
The Boss!
Тя започна да подскача от радост и след това се апъти към изхода. Спря се, и ми предложи да излезем на кафе някой път.
- Съжелявам но съм доста зает! - този път не се усмихнах.
- Но ще си помисля!- усмихнах се станах, изпратих я и заключих вратата.

10 Re: Къщата на Джак! on Съб Авг 27, 2011 5:29 pm

Ная Бейкър

A Shining Star!
A Shining Star!
Нямах търпение да разбера отговора му .. сигурна бях, че няма да е положителен, но поне си струваше да опитам .. и секунда след това съжалявах.
-Да .. разбирам .. няма проблем! Все пак - папараците са навсякъде ..
След като заключи вратата почнах да си удрям главата с ръка.
-Как може да съм толкова глупава?? Поне го видях .. поне имам този .. договор ..
Тръгнах с бавни стъпки към колата си.

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]